Klej, guma, naklejki, smoła. Jak domyć i usunąć takie zabrudzenia?

Jak usunąć z okien i innych powierzchni stare naklejki czy klej?

Zastanawiasz się czy możesz usunąć pozostałości po naklejkach na samochodzie? A może miałeś oklejone szyby czy zostały Ci pozostałości kleju na ramie okiennej? Guma, stary klej, smoła, to już nie problem, rozwiązanie na te zabrudzenia oferuje nam firma FORLUX - środek UTZ Remover.

 

_________________________________________________________________________________

Zastosowanie:

Super mocny zmywacz do usuwania trudnych zabrudzeń typu: stare etykiety i naklejki, resztki zaschłego kleju, wdeptaną lub wtartą gumę do żucia, ślady szminki, plamy atramentu, tuszu i olejów, sadzę, smołę i inne nierozpuszczalne w wodzie silne zabrudzenia. Usuwa zabrudzenia z takich powierzchni jak drzwi, okna, szyby, PCV, powierzchnie z tworzyw sztucznych, ze szkła, ceramiki, kamienia, tekstyli oraz innych podobnych.

Sposób użycia:

Zmywacz stosować bez rozcieńczenia – punktowo. Nanieść płyn spryskiwaczem, odczekać od 1 do 3 minut, następnie zetrzeć przy użyciu suchej, chłonnej szmatki, gąbki lub ręcznika papierowego. Przed użyciem sprawdzić odporność czyszczonej powierzchni na preparat.

_________________________________________________________________________________

 

Zapraszamy do obejrzenia działania preparatu w praktyce. Test został przeprowadzony w normalnych warunkach. Klej po starych okleinach na ramie okna nie stanowiła nawet najmniejszego problemu. Klej został zmyty w ciągu 30 sekund bez szorowania.

 

Sprawdź jak działa preparat UTZ REMOVER - obejrzyj filmik i prezentację produktu w praktyce. 

 

 

Środek do usuwania kleju, naklejek gumy czy smoły. Domywa i usuwa stare pozostałości po naklejkach czy kleju. Zmywa trudne zabrudzenia, rozpuszcza również ślady śminki, tuszu, plamy atramentu i inne ciężko zmywalne zabrudzenia. 

 

Skład:

<5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, Limonene. pH 7

Szanowny Kliencie,

W dniach 19-31 grudnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Zamówienie internetowe realizujemy bez zmian.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl